[Przetarg Przeciszów] Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie...

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-09-02
Termin składania dokumentów:
2026-10-09 calendar Dodaj do kalendarza Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Przeciszów, na których zamieszkują mieszkańcy, w okresie od 01.01.2027 r. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Przeciszów, na których zamieszkują mieszkańcy, w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. Odbiór odpadów ma się odbywać... 2026-10-09 00:00 2026-10-09 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/przedmiotem-zamowienia-jest-odbior-i-zagospodarowanie-odpadow-komunalnych-z-nieruchomosci-zamieszkalych-polozonych-na-terenie-gminy-przeciszow-na-ktorych-zamieszkuja-mieszkancy-w-okresie-od-01.01.2027-r.-12729658
(pozostało 34 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Data początkowa: 2027-01-01 Data zakończenia trwania: 2027-12-31

Informacje o zamawiającym

Organizator:
URZĄD GMINY PRZECISZÓW
NIP:
5492197487
Województwo:
małopolskie
Powiat:
Oświęcim
Miejscowość:
PRZECISZÓW
Adres:
32-641 PRZECISZÓW, PODLESIE 1

Informacje o przetargu

Rodzaj:
usługi, wykonanie
Branża:
Sprzątanie
Podbranża:
wywóz śmieci, utylizacja, składowiska
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Województwo realizacji:
małopolskie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się