Znalezionych wyników: 3161020

[Przetarg Krzykosy] Przedmiotem zamówienia jest odbiór i transport odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy...

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-09-03
Termin składania dokumentów:
2026-10-09 calendar Dodaj do kalendarza Przedmiotem zamówienia jest odbiór i transport odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Krzykosy oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych znajdującego się w Sulęcinku przez okres od 1 stycznia 2027 r. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i transport odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Krzykosy oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych znajdującego się w Sulęcinku przez okres od 1 stycznia 2027 r.... 2026-10-09 00:00 2026-10-09 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/przedmiotem-zamowienia-jest-odbior-i-transport-odpadow-komunalnych-pochodzacych-z-nieruchomosci-zamieszkalych-z-terenu-gminy-krzykosy-oraz-z-punktu-selektywnej-zbiorki-odpadow-komunalnych-12732316?sT=d376dc3eeab0965d81c10e88b49650c0beaf1396
(pozostało 34 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Data początkowa: 2027-01-01 Data zakończenia trwania: 2028-12-31

Informacje o zamawiającym

Organizator:
GMINA KRZYKOSY
NIP:
7861680454
Województwo:
wielkopolskie
Powiat:
Środa Wielkopolska
Miejscowość:
KRZYKOSY
Adres:
63-024 KRZYKOSY, GŁÓWNA 37

Informacje o przetargu

Rodzaj:
usługi, wykonanie
Branża:
Sprzątanie
Podbranża:
wywóz śmieci, utylizacja, składowiska
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Wadium:
20 000,00
Waluta: PLN
Województwo realizacji:
wielkopolskie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się