[Przetarg Łódź] Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja i obsługa cyklu otwartych spotkań dialogowych z interesariuszami Obszaru...

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-08-04
Termin składania dokumentów:
2026-09-03 calendar Dodaj do kalendarza Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja i obsługa cyklu otwartych spotkań dialogowych z interesariuszami Obszaru Transformacji (OT) pod nazwą „O transformacji przy zielonej kawie” na Obszarze Transformacji. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja i obsługa cyklu otwartych spotkań dialogowych z interesariuszami Obszaru Transformacji (OT) pod nazwą „O transformacji przy zielonej kawie” na Obszarze Transformacji. Zadanie realizowane jest w ramach... 2026-09-03 00:00 2026-09-03 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/przedmiotem-zamowienia-jest-kompleksowa-organizacja-i-obsluga-cyklu-otwartych-spotkan-dialogowych-z-interesariuszami-obszaru-transformacji-ot-pod-nazwa-o-transformacji-przy-zielonej-kawie-na-obszarze-transformacji.-12677268
(pozostało 2 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Okres obowiązywania: 24 Miesiące

Informacje o zamawiającym

Organizator:
URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO
NIP:
7251708148
Województwo:
łódzkie
Powiat:
Łódź
Miejscowość:
ŁÓDŹ
Adres:
90-051 ŁÓDŹ, AL. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO 8

Informacje o przetargu

Rodzaj:
usługi, wykonanie
Branża:
Turystyka, wypoczynek, hotelarstwo, sport
Podbranża:
hotelarstwo
imprezy masowe
konferencje
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Województwo realizacji:
łódzkie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się