[Przetarg Warszawa] Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzenia do pomiaru właściwości cienkich warstw metodą elipsometrii.

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-08-28
Termin składania dokumentów:
2026-09-30 calendar Dodaj do kalendarza Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzenia do pomiaru właściwości cienkich warstw metodą elipsometrii. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzenia do pomiaru właściwości cienkich warstw metodą elipsometrii. Część zamówienia: LOT-0001 Dostawa urządzenia do pomiaru właściwości cienkich warstw metodą elipsometrii 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa... 2026-09-30 00:00 2026-09-30 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/przedmiotem-zamowienia-jest-dostawa-urzadzenia-do-pomiaru-wlasciwosci-cienkich-warstw-metoda-elipsometrii.--12721979
(pozostało 29 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Okres obowiązywania: 7.5 Miesiące

Informacje o zamawiającym

Organizator:
CEZAMAT PW SP. Z O.O.
NIP:
7010346175
Województwo:
mazowieckie
Powiat:
Warszawa
Miejscowość:
WARSZAWA
Adres:
02-822 WARSZAWA, POLECZKI 19

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy
Branża:
Laboratoria
Podbranża:
sprzęt laboratoryjny
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Wadium:
20 000,00
Waluta: PLN
Województwo realizacji:
mazowieckie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się