Znalezionych wyników: 3158851

[Przetarg Warszawa] Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków dezynfekcyjnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do...

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-09-01
Termin składania dokumentów:
2026-10-01 calendar Dodaj do kalendarza Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków dezynfekcyjnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków dezynfekcyjnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Część zamówienia: LOT-0001 Część 1 Środki dezynfekcyjne - część 1 Środki dezynfekcyjne - część 1 Część zamówienia:... 2026-10-01 00:00 2026-10-01 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/przedmiotem-zamowienia-jest-dostawa-srodkow-dezynfekcyjnych.-szczegolowy-opis-przedmiotu-zamowienia-zawiera-zalacznik-nr-2-do-swz.--12727185?sT=20e643dc611b04693814f15cd1ccbba61da9e2e5
(pozostało 27 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Okres obowiązywania: 24 Miesiące

Informacje o zamawiającym

Organizator:
NARODOWY INSTYTUT ONKOLOGII IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE-PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY W WARSZAWIE
NIP:
5250008057
Województwo:
mazowieckie
Powiat:
Warszawa
Miejscowość:
WARSZAWA
Adres:
02-781 WARSZAWA, WILHELMA KONRADA ROENTGENA 5

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy
Branża:
Kosmetyki, środki czystości
Podbranża:
kosmetyki i artykuły higieniczne
Branża:
Medyczna
Podbranża:
leki
materiały medyczne
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Województwo realizacji:
mazowieckie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się