[Przetarg Kraków] Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu specjalistycznego.Nazwa sprzętu: krzesło z tkaniny poliestrowej - 500, stół składany...

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-08-27
Termin składania dokumentów:
2026-09-28 calendar Dodaj do kalendarza Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu specjalistycznego.Nazwa sprzętu: krzesło z tkaniny poliestrowej - 500, stół składany 1800/750/720 - 400, stół składany 800/800/730 - 50.Zamawiający zgodnie z art. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu specjalistycznego.Nazwa sprzętu: krzesło z tkaniny poliestrowej - 500, stół składany 1800/750/720 - 400, stół składany 800/800/730 - 50.Zamawiający zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy, zastrzega sobie możliwość... 2026-09-28 00:00 2026-09-28 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/przedmiotem-zamowienia-jest-dostawa-sprzetu-specjalistycznego.nazwa-sprzetu-krzeslo-z-tkaniny-poliestrowej-500-stol-skladany-1800750720-400-stol-skladany-800800730-50.zamawiajacy-zgodnie-z-art.-12719327
(pozostało 27 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Okres obowiązywania: 1.3 Miesiące

Informacje o zamawiającym

Organizator:
REJONOWY ZARZĄD INFRASTRUKTURY W KRAKOWIE
NIP:
6750004695
Województwo:
małopolskie
Powiat:
Kraków
Miejscowość:
KRAKÓW
Adres:
30-901 KRAKÓW, MOGILSKA 85

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy
Branża:
Wyposażenie wnętrz
Podbranża:
meble i akcesoria
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Wadium:
10 000,00
Waluta: PLN
Województwo realizacji:
małopolskie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się