[Przetarg Warszawa] Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego w ramach projektu: „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)” –...

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-08-11
Termin składania dokumentów:
2026-09-09 calendar Dodaj do kalendarza Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego w ramach projektu: „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)” – Laptopy wraz niezbędnymi licencjami i torbami/plecaki - 2 komplety. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego w ramach projektu: „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)” – Laptopy wraz niezbędnymi licencjami i torbami/plecaki - 2 komplety. Część zamówienia: LOT-0001 Dostawa sprzętu informatycznego... 2026-09-09 00:00 2026-09-09 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/przedmiotem-zamowienia-jest-dostawa-sprzetu-informatycznego-w-ramach-projektu-wsparcie-podstawowej-opieki-zdrowotnej-poz-laptopy-wraz-niezbednymi-licencjami-i-torbamiplecaki-2-komplety.--12690068
(pozostało 7 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Okres obowiązywania: 0.7 Miesiące

Informacje o zamawiającym

Organizator:
SAMODZIELNY ZESPÓŁ PUBLICZNYCH ZAKŁADÓW LECZNICTWA OTWARTEGO WARSZAWA-OCHOTA
NIP:
5261771472
Województwo:
mazowieckie
Powiat:
Warszawa
Miejscowość:
WARSZAWA
Adres:
02-353 WARSZAWA, SZCZĘŚLIWICKA 36

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy
Branża:
Komputery, informatyka, technika biurowa
Podbranża:
komputery, serwery
urządzenia, akcesoria biurowe i komputerowe
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Wadium:
280,00
Waluta: PLN
Województwo realizacji:
mazowieckie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się