[Przetarg Miedźno] Przedmiotem zamówienia jest dostawa pomocy dydaktycznych oraz wyposażenia w ramach projektu Nowoczesna edukacja w szkołach...

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-09-02
Termin składania dokumentów:
2026-09-10 calendar Dodaj do kalendarza Przedmiotem zamówienia jest dostawa pomocy dydaktycznych oraz wyposażenia w ramach projektu Nowoczesna edukacja w szkołach podstawowych w Gminie Miedźno z podziałem na 2 części zamówienia: 1) część nr 1 zamówienia pn. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pomocy dydaktycznych oraz wyposażenia w ramach projektu Nowoczesna edukacja w szkołach podstawowych w Gminie Miedźno z podziałem na 2 części zamówienia: 1) część nr 1 zamówienia pn. Dostawa pomocy dydaktycznych w ramach... 2026-09-10 00:00 2026-09-10 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/przedmiotem-zamowienia-jest-dostawa-pomocy-dydaktycznych-oraz-wyposazenia-w-ramach-projektu-nowoczesna-edukacja-w-szkolach-podstawowych-w-gminie-miedzno-z-podzialem-na-2-czesci-zamowienia-1-czesc-nr-1-zamowienia-pn.-12730622
(pozostało 4 dni)

Informacje o zamawiającym

Organizator:
URZĄD GMINY MIEDŹNO
NIP:
5741524130
Województwo:
śląskie
Powiat:
Kłobuck
Miejscowość:
MIEDŹNO
Adres:
42-120 MIEDŹNO, UŁAŃSKA 25

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy
Branża:
Materiały papiernicze, szkolne
Podbranża:
materiały dydaktyczne
Branża:
Wyposażenie wnętrz
Podbranża:
meble i akcesoria
Tryb przetargu:
zapytanie ofertowe
Województwo realizacji:
śląskie
Rodzaj postępowania:
BIZ
zapytanie ofertowe
Źródło:
BIZ
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się