[Przetarg Katowice] Przedmiotem zamówienia jest dostawa pomocy dydaktycznych do zajęć z integracji sensorycznej do Przedszkola nr 85 w Katowicach w...

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-09-02
Termin składania dokumentów:
2026-09-22 calendar Dodaj do kalendarza Przedmiotem zamówienia jest dostawa pomocy dydaktycznych do zajęć z integracji sensorycznej do Przedszkola nr 85 w Katowicach w ramach realizacji projektu ,,Obudzić potencjał w dziecku – kreatywne przedszkolaki z Katowic” w Przedszkolu nr 85 w Katowicach w ramach programu pn.: ,,Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pomocy dydaktycznych do zajęć z integracji sensorycznej do Przedszkola nr 85 w Katowicach w ramach realizacji projektu ,,Obudzić potencjał w dziecku – kreatywne przedszkolaki z Katowic” w Przedszkolu nr 85 w Katowicach... 2026-09-22 00:00 2026-09-22 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/przedmiotem-zamowienia-jest-dostawa-pomocy-dydaktycznych-do-zajec-z-integracji-sensorycznej-do-przedszkola-nr-85-w-katowicach-w-ramach-realizacji-projektu-obudzic-potencjal-w-dziecku-kreatywne-przedszkolaki-z-katowic-w-przedszkolu-nr-85-w-katowicach-w-ramach-programu-pn.-fundusze-europejskie-dla-slaskiego-20212027-wspolfinansowanego-ze-srodkow-europejskiego-funduszu-spolecznego-plus.-12729554
(pozostało 16 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Planowany termin podpisania umowy 2026-09

Informacje o zamawiającym

Organizator:
MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 85 W KATOWICACH
NIP:
6342289165
Województwo:
śląskie
Powiat:
Katowice
Miejscowość:
KATOWICE
Adres:
40-824 KATOWICE, EUGENIUSZA KWIATKOWSKIEGO 20

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy
Branża:
Materiały papiernicze, szkolne
Podbranża:
materiały dydaktyczne
Tryb przetargu:
zapytanie ofertowe
Województwo realizacji:
śląskie
Rodzaj postępowania:
BIZ
zapytanie ofertowe
Źródło:
BIZ
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się