[Przetarg Cieszyn] Przedmiotem zamówienia jest dostawa operacyjnego mikroskopu okulistycznego.Zakres realizacji zamówienia, ilość, opis wymagań jaki...

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-09-04
Termin składania dokumentów:
2026-10-09 calendar Dodaj do kalendarza Przedmiotem zamówienia jest dostawa operacyjnego mikroskopu okulistycznego.Zakres realizacji zamówienia, ilość, opis wymagań jaki oferowane urządzenie musi spełniać, zawarto w Załączniku nr 2_1 do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia, Formularzu cenowym Załączniku nr 2 do SWZ, w pkt III. SWZ oraz w Projekcie umowy Załączniku nr 4 do SWZ. Przedmiotem zamówienia jest dostawa operacyjnego mikroskopu okulistycznego.Zakres realizacji zamówienia, ilość, opis wymagań jaki oferowane urządzenie musi spełniać, zawarto w Załączniku nr 2_1 do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia, Formularzu cenowym... 2026-10-09 00:00 2026-10-09 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/przedmiotem-zamowienia-jest-dostawa-operacyjnego-mikroskopu-okulistycznego.zakres-realizacji-zamowienia-ilosc-opis-wymagan-jaki-oferowane-urzadzenie-musi-spelniac-zawarto-w-zalaczniku-nr-2_1-do-swz-opisie-przedmiotu-zamowienia-formularzu-cenowym-zalaczniku-nr-2-do-swz-w-pkt-iii.-swz-oraz-w-projekcie-umowy-zalaczniku-nr-4-do-swz.--12735295
(pozostało 34 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Okres obowiązywania: 2.8 Miesiące

Informacje o zamawiającym

Organizator:
ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W CIESZYNIE
NIP:
5482001181
Województwo:
śląskie
Powiat:
Cieszyn
Miejscowość:
CIESZYN
Adres:
43-400 CIESZYN, BIELSKA 4

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy
Branża:
Medyczna
Podbranża:
sprzęt medyczny
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Województwo realizacji:
śląskie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się