[Przetarg Warszawa] Przedmiotem zamówienia jest dostawa obejmująca sprzedaż wraz z dostarczeniem, montażem i uruchomieniem u Zamawiającego...

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-09-02
Termin składania dokumentów:
2026-10-01 calendar Dodaj do kalendarza Przedmiotem zamówienia jest dostawa obejmująca sprzedaż wraz z dostarczeniem, montażem i uruchomieniem u Zamawiającego niezbędnego sprzętu medycznego na potrzeby Szpitala Specjalistycznego im. Przedmiotem zamówienia jest dostawa obejmująca sprzedaż wraz z dostarczeniem, montażem i uruchomieniem u Zamawiającego niezbędnego sprzętu medycznego na potrzeby Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny SPZOZ według Załącznika nr 2.1 – 2.10. Zamówienie... 2026-10-01 00:00 2026-10-01 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/przedmiotem-zamowienia-jest-dostawa-obejmujaca-sprzedaz-wraz-z-dostarczeniem-montazem-i-uruchomieniem-u-zamawiajacego-niezbednego-sprzetu-medycznego-na-potrzeby-szpitala-specjalistycznego-im.-12729752
(pozostało 26 dni)

Informacje o zamawiającym

Organizator:
SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. ŚWIĘTEJ RODZINY SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W WARSZAWIE
NIP:
5212935318
Województwo:
mazowieckie
Powiat:
Warszawa
Miejscowość:
WARSZAWA
Adres:
02-544 WARSZAWA, ANTONIEGO MADALIŃSKIEGO 25

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy, usługi, wykonanie
Branża:
Medyczna
Podbranża:
sprzęt medyczny
meble medyczne
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Województwo realizacji:
mazowieckie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się