Znalezionych wyników: 3152191

[Przetarg Kraków] Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli biurowych.Zamawiający zgodnie z art

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-08-24
Termin składania dokumentów:
2026-09-21 calendar Dodaj do kalendarza Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli biurowych.Zamawiający zgodnie z art. Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli biurowych.Zamawiający zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy, zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji.Szczegółowy zakres i warunki realizacji zamówienia przedstawiają: opis przedmiotu zamówienia, ... 2026-09-21 00:00 2026-09-21 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/przedmiotem-zamowienia-jest-dostawa-mebli-biurowych.zamawiajacy-zgodnie-z-art-12712024?sT=75e2daba14155216bab31e6f0e4f4b24a312d5df
(pozostało 20 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Okres obowiązywania: 1.7 Miesiące

Informacje o zamawiającym

Organizator:
REJONOWY ZARZĄD INFRASTRUKTURY W KRAKOWIE
NIP:
6750004695
Województwo:
małopolskie
Powiat:
Kraków
Miejscowość:
KRAKÓW
Adres:
30-901 KRAKÓW, MOGILSKA 85

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy
Branża:
Wyposażenie wnętrz
Podbranża:
meble i akcesoria
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Wadium:
15 000,00
Waluta: PLN
Województwo realizacji:
małopolskie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się