Znalezionych wyników: 3154271

[Przetarg Iłowo-osada] Przedmiotem zamówienia jest dostawa karmy dla żubrów do Pokazowej Zagrody Żubrów w Krajewie w roku 2026

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-08-25
Termin składania dokumentów:
2026-09-04 calendar Dodaj do kalendarza Przedmiotem zamówienia jest dostawa karmy dla żubrów do Pokazowej Zagrody Żubrów w Krajewie w roku 2026. Przedmiotem zamówienia jest dostawa karmy dla żubrów do Pokazowej Zagrody Żubrów w Krajewie w roku 2026. Przedmiot zamówienia został podzielony na cztery części Część I. Dostawa mieszanki ziarna zbóż w stosunku: owies 80% + jęczmień 20% w ilości 5500... 2026-09-04 00:00 2026-09-04 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/przedmiotem-zamowienia-jest-dostawa-karmy-dla-zubrow-do-pokazowej-zagrody-zubrow-w-krajewie-w-roku-2026-12715307?sT=5f9b28c47860e4baa8450f0267885411d74929d5
(pozostało 2 dni)

Informacje o zamawiającym

Organizator:
NADLEŚNICTWO DWUKOŁY
NIP:
5710004665
Województwo:
warmińsko-mazurskie
Powiat:
Działdowo
Miejscowość:
IŁOWO-OSADA
Adres:
13-240 IŁOWO-OSADA, DWUKOŁY 2

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy
Branża:
Spożywcza
Podbranża:
artykuły spożywcze
Tryb przetargu:
zapytanie ofertowe
Województwo realizacji:
mazowieckie
Rodzaj postępowania:
BIZ
zapytanie ofertowe
Źródło:
BIZ
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się