[Przetarg Kielce] >>>Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja, montaż, uruchomienie oraz przekazanie do użytkowania toru wizyjnego wraz z...

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-08-21
Termin składania dokumentów:
2026-09-25 calendar Dodaj do kalendarza >>>Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja, montaż, uruchomienie oraz przekazanie do użytkowania toru wizyjnego wraz z zestawem endoskopów, przeznaczonych na potrzeby Działu Diagnostyki i Terapii Gastroenterologicznej Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym minimalne wymagania dotyczące parametrów technicznych, funkcjonalnych i użytkowych, wyposażenia, kompatybilności, gwarancji, serwisu, dostawy, instalacji, uruchomienia oraz szkolenia, określa Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia – parametry wymagane i oceniane Wykonawca zobowiązany jest wskazać w Formularzu OPZ parametry techniczne oferowanych modeli urządzeń oraz wartość parametrów wymaganych. >>>Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja, montaż, uruchomienie oraz przekazanie do użytkowania toru wizyjnego wraz z zestawem endoskopów, przeznaczonych na potrzeby Działu Diagnostyki i Terapii Gastroenterologicznej Świętokrzyskiego Centrum... 2026-09-25 00:00 2026-09-25 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/przedmiotem-zamowienia-jest-dostawa-instalacja-montaz-uruchomienie-oraz-przekazanie-do-uzytkowania-toru-wizyjnego-wraz-z-zestawem-endoskopow-przeznaczonych-na-potrzeby-dzialu-diagnostyki-i-terapii-gastroenterologicznej-swietokrzyskiego-centrum-onkologii-w-kielcach-szczegolowy-opis-przedmiotu-zamowienia-w-tym-minimalne-wymagania-dotyczace-parametrow-technicznych-funkcjonalnych-i-uzytkowych-wyposazenia-kompatybilnosci-gwarancji-serwisu-dostawy-instalacji-uruchomienia-oraz-szkolenia-okresla-zalacznik-nr-1-do-swz-opis-przedmiotu-zamowienia-parametry-wymagane-i-oceniane-wykonawca-zobowiazany-jest-wskazac-w-formularzu-opz-parametry-techniczne-oferowanych-modeli-urzadzen-oraz-wartosc-parametrow-wymaganych.-12709241
(pozostało 24 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Okres obowiązywania: 1.9 Miesiące

Informacje o zamawiającym

Organizator:
ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM ONKOLOGII SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W KIELCACH
NIP:
9591294907
Województwo:
świętokrzyskie
Powiat:
Kielce
Miejscowość:
KIELCE
Adres:
25-734 KIELCE, STEFANA ARTWIŃSKIEGO 3

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy
Branża:
Medyczna
Podbranża:
sprzęt medyczny
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Województwo realizacji:
świętokrzyskie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się