[Przetarg Poznań] Przedmiotem zamówienia jest doposażenie pracowni szkolnych w Technikum TEB Edukacja w Ostrowie Wielkopolskim, Kaliszu...

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-09-03
Termin składania dokumentów:
2026-09-11 calendar Dodaj do kalendarza Przedmiotem zamówienia jest doposażenie pracowni szkolnych w Technikum TEB Edukacja w Ostrowie Wielkopolskim, Kaliszu, obejmującym w ramach części 1: Model ciężarnej kotki - 4 szt. Przedmiotem zamówienia jest doposażenie pracowni szkolnych w Technikum TEB Edukacja w Ostrowie Wielkopolskim, Kaliszu, obejmującym w ramach części 1: Model ciężarnej kotki - 4 szt. Specyfikacja ww. doposażenia określona została w Załączniku nr 4 do Zapytania... 2026-09-11 00:00 2026-09-11 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/przedmiotem-zamowienia-jest-doposazenie-pracowni-szkolnych-w-technikum-teb-edukacja-w-ostrowie-wielkopolskim-kaliszu-obejmujacym-w-ramach-czesci-1-model-ciezarnej-kotki-4-szt.-12733847
(pozostało 5 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Planowany termin podpisania umowy 2026-09

Informacje o zamawiającym

Organizator:
TEB EDUKACJA SP. Z O.O.
NIP:
7781456499
Województwo:
wielkopolskie
Powiat:
Poznań
Miejscowość:
POZNAŃ
Adres:
61-818 POZNAŃ, AL. NIEPODLEGŁOŚCI 2

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy
Branża:
Materiały papiernicze, szkolne
Podbranża:
materiały dydaktyczne
Tryb przetargu:
zapytanie ofertowe
Województwo realizacji:
wielkopolskie
Rodzaj postępowania:
BIZ
zapytanie ofertowe
Źródło:
BIZ
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się