[Przetarg Chęciny] Przedmiotem zamówienia jest doposażenie oddziałów i działów WSS w Czerwonej Górze w specjalistyczną aparaturę, urządzenia...

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-08-21
Termin składania dokumentów:
2026-09-21 calendar Dodaj do kalendarza Przedmiotem zamówienia jest doposażenie oddziałów i działów WSS w Czerwonej Górze w specjalistyczną aparaturę, urządzenia medyczne i sprzęt rehabilitacyjny w postaci: Zadanie 1 Stół rehabilitacyjny 1 sztukaZadanie 2 Urządzenie do terapii ASV dla pacjentów z zaburzeniami centralnymi oddychania podczas snu 1 zestawZadanie 3 Bodypletyzmograf wraz z niezbędnym oprogramowaniem i wyposażeniem 1 zestawOpis poszczególnych części przedmiotu zamówienia zawiera Formularz ofertowy (Załącznik nr 1 SWZ).Zakup stołu rehabilitacyjnego został dofinansowany ze środków budżetu Samorządu Województwa Świętokrzyskiego, zgodnie z Umową nr 12/D/00029/2026 o udzielenie dotacji na ,,Doposażenie WSS w Czerwonej Górze w specjalistyczny sprzęt rehabilitacyjny oraz poprawiający ergonomię pacjentów i personelu - nazwa zadania: Inwestycje w ochronie zdrowia.” Zakup urządzenia do terapii ASV dla pacjentów z zaburzeniami centralnymi oddychania podczas snu został dofinansowany ze środków budżetu Samorządu Województwa Świętokrzyskiego, zgodnie z Umową nr 10/D/00029/2026 o udzielenie dotacji na ,,Doposażenie oddziałów i działów WSS w Czerwonej Górze w specjalistyczną aparaturę i urządzenia medyczne - nazwa zadania: Inwestycje w ochronie zdrowia.” Zakup bodypletyzmografu wraz z niezbędnym oprogramowaniem i wyposażeniem został dofinansowany ze środków budżetu Samorządu Województwa Świętokrzyskiego, zgodnie z Umową nr 48/D/00029/2026 o udzielenie dotacji na: ,,Dofinansowanie zakupu bodypletyzmografu wraz z niezbędnym oprogramowaniem i wyposażeniem na potrzeby WSS w Czerwonej Górze - nazwa zadania: Inwestycje w ochronie zdrowia.”Zgodnie z treścią art. Przedmiotem zamówienia jest doposażenie oddziałów i działów WSS w Czerwonej Górze w specjalistyczną aparaturę, urządzenia medyczne i sprzęt rehabilitacyjny w postaci: Zadanie 1 Stół rehabilitacyjny 1 sztukaZadanie 2 Urządzenie do terapii ASV dla pacjentów... 2026-09-21 00:00 2026-09-21 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/przedmiotem-zamowienia-jest-doposazenie-oddzialow-i-dzialow-wss-w-czerwonej-gorze-w-specjalistyczna-aparature-urzadzenia-medyczne-i-sprzet-rehabilitacyjny-w-postaci-zadanie-1-stol-rehabilitacyjny-1-sztukazadanie-2-urzadzenie-do-terapii-asv-dla-pacjentow-z-zaburzeniami-centralnymi-oddychania-podczas-snu-1-zestawzadanie-3-bodypletyzmograf-wraz-z-niezbednym-oprogramowaniem-i-wyposazeniem-1-zestawopis-poszczegolnych-czesci-przedmiotu-zamowienia-zawiera-formularz-ofertowy-zalacznik-nr-1-swz.zakup-stolu-rehabilitacyjnego-zostal-dofinansowany-ze-srodkow-budzetu-samorzadu-wojewodztwa-swietokrzyskiego-zgodnie-z-umowa-nr-12d000292026-o-udzielenie-dotacji-na-doposazenie-wss-w-czerwonej-gorze-w-specjalistyczny-sprzet-rehabilitacyjny-oraz-poprawiajacy-ergonomie-pacjentow-i-personelu-nazwa-zadania-inwestycje-w-ochronie-zdrowia.-zakup-urzadzenia-do-terapii-asv-dla-pacjentow-z-zaburzeniami-centralnymi-oddychania-podczas-snu-zostal-dofinansowany-ze-srodkow-budzetu-samorzadu-wojewodztwa-swietokrzyskiego-zgodnie-z-umowa-nr-10d000292026-o-udzielenie-dotacji-na-doposazenie-oddzialow-i-dzialow-wss-w-czerwonej-gorze-w-specjalistyczna-aparature-i-urzadzenia-medyczne-nazwa-zadania-inwestycje-w-ochronie-zdrowia.-zakup-bodypletyzmografu-wraz-z-niezbednym-oprogramowaniem-i-wyposazeniem-zostal-dofinansowany-ze-srodkow-budzetu-samorzadu-wojewodztwa-swietokrzyskiego-zgodnie-z-umowa-nr-48d000292026-o-udzielenie-dotacji-na-dofinansowanie-zakupu-bodypletyzmografu-wraz-z-niezbednym-oprogramowaniem-i-wyposazeniem-na-potrzeby-wss-w-czerwonej-gorze-nazwa-zadania-inwestycje-w-ochronie-zdrowia.zgodnie-z-trescia-art.-12709344
(pozostało 16 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Część zamówienia: LOT-0011 Okres obowiązywania: 0.9 Miesiące Część zamówienia: LOT-0012 Okres obowiązywania: 0.9 Miesiące Część zamówienia: LOT-0013 Okres obowiązywania: 2.3 Miesiące

Informacje o zamawiającym

Organizator:
WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. ŚW. RAFAŁA W CZERWONEJ GÓRZE
NIP:
9591289964
Województwo:
świętokrzyskie
Powiat:
Kielce
Miejscowość:
CHĘCINY
Adres:
26-060 CHĘCINY, CZERWONA GÓRA 10

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy
Branża:
Medyczna
Podbranża:
sprzęt medyczny
meble medyczne
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Województwo realizacji:
świętokrzyskie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się