[Przetarg Sandomierz] Przedmiotem zamówienia jest „Cyberbezpieczne PGKiM w Sandomierzu – podniesienie poziomu bezpieczeństwa systemów IT/OT w ramach...

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-08-28
Termin składania dokumentów:
2026-09-11 calendar Dodaj do kalendarza Przedmiotem zamówienia jest „Cyberbezpieczne PGKiM w Sandomierzu – podniesienie poziomu bezpieczeństwa systemów IT/OT w ramach projektu Cyberbezpieczne Wodociągi” w zakresie którego realizowana jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego wyprodukowanego nie wcześniej niż w styczniu 2025 r., dostarczonego w opakowaniu oryginalnym (opakowanie musi być nienaruszone i posiadać zabezpieczenie zastosowane przez producenta) oraz dokonanie jego montażu, instalacji i konfiguracji, a także opracowanie dokumentacji wymaganej w OPZ, wdrożenie systemów cyberbezpieczeństwa, dostawa licencji i systemów, o których mowa w OPZ, przeprowadzenie szkoleń w zakresie obsługi wdrożonych urządzeń i systemów oraz przeprowadzenie audytów [dalej: „usługa ocharakterze jednorazowym”]. Przedmiotem zamówienia jest „Cyberbezpieczne PGKiM w Sandomierzu – podniesienie poziomu bezpieczeństwa systemów IT/OT w ramach projektu Cyberbezpieczne Wodociągi” w zakresie którego realizowana jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego wyprodukowanego... 2026-09-11 00:00 2026-09-11 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/przedmiotem-zamowienia-jest-cyberbezpieczne-pgkim-w-sandomierzu-podniesienie-poziomu-bezpieczenstwa-systemow-itot-w-ramach-projektu-cyberbezpieczne-wodociagi-w-zakresie-ktorego-realizowana-jest-dostawa-fabrycznie-nowego-sprzetu-komputerowego-wyprodukowanego-nie-wczesniej-niz-w-styczniu-2025-r.-dostarczonego-w-opakowaniu-oryginalnym-opakowanie-musi-byc-nienaruszone-i-posiadac-zabezpieczenie-zastosowane-przez-producenta-oraz-dokonanie-jego-montazu-instalacji-i-konfiguracji-a-takze-opracowanie-dokumentacji-wymaganej-w-opz-wdrozenie-systemow-cyberbezpieczenstwa-dostawa-licencji-i-systemow-o-ktorych-mowa-w-opz-przeprowadzenie-szkolen-w-zakresie-obslugi-wdrozonych-urzadzen-i-systemow-oraz-przeprowadzenie-audytow-dalej-usluga-ocharakterze-jednorazowym.-12721936
(pozostało 10 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Data początkowa: 2026-12-31 Data zakończenia trwania: 2029-12-31

Informacje o zamawiającym

Organizator:
PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ W SANDOMIERZU SP. Z O.O.
NIP:
8640002549
Województwo:
świętokrzyskie
Powiat:
Sandomierz
Miejscowość:
SANDOMIERZ
Adres:
27-600 SANDOMIERZ, PRZEMYSŁOWA 12

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy, usługi, wykonanie
Branża:
Komputery, informatyka, technika biurowa
Podbranża:
komputery, serwery
usługi informatyczne
urządzenia, akcesoria biurowe i komputerowe
oprogramowanie komputerowe
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Województwo realizacji:
świętokrzyskie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się