Znalezionych wyników: 3154271

[Przetarg Białystok] Przedmiotem postępowania jest dostaw mięsa drobiowego oraz wędlin z mięsa drobiowego realizowana do 25. WOG w Białymstoku do:a)...

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-08-31
Termin składania dokumentów:
2026-10-07 calendar Dodaj do kalendarza Przedmiotem postępowania jest dostaw mięsa drobiowego oraz wędlin z mięsa drobiowego realizowana do 25. WOG w Białymstoku do:a) 15-325 Białystok, ul. Kawaleryjskiej 70 b) 18-400 Łomża, ul. Aleja Legionów 133c) 17-200 Hajnówka, Nieznany Bór 4 – obiekt Składu Materiałowego w Hajnówce. Przedmiotem postępowania jest dostaw mięsa drobiowego oraz wędlin z mięsa drobiowego realizowana do 25. WOG w Białymstoku do:a) 15-325 Białystok, ul. Kawaleryjskiej 70 b) 18-400 Łomża, ul. Aleja Legionów 133c) 17-200 Hajnówka, Nieznany Bór 4 – obiekt... 2026-10-07 00:00 2026-10-07 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/przedmiotem-postepowania-jest-dostaw-miesa-drobiowego-oraz-wedlin-z-miesa-drobiowego-realizowana-do-25.-wog-w-bialymstoku-doa-15325-bialystok-ul.-kawaleryjskiej-70-b-18400-lomza-ul.-aleja-12724794?sT=c9f4ac3d5524c3a6730e233c8677857e25488a0f
(pozostało 35 dni)

Informacje o zamawiającym

Organizator:
25 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY W BIAŁYMSTOKU
NIP:
5423224755
Województwo:
podlaskie
Powiat:
Białystok
Miejscowość:
BIAŁYSTOK
Adres:
15-325 BIAŁYSTOK, KAWALERYJSKA 70

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy
Branża:
Spożywcza
Podbranża:
artykuły spożywcze
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Wadium:
100 000,00
Waluta: PLN
Województwo realizacji:
podlaskie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się