[Przetarg Wrocław] Przedmiotem niniejszego zapytania jest wybór wykonawcy w zakresie świadczenia usług cateringowych - ciągła przerwa kawowa + lunch...

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-08-27
Termin składania dokumentów:
2026-09-07 calendar Dodaj do kalendarza Przedmiotem niniejszego zapytania jest wybór wykonawcy w zakresie świadczenia usług cateringowych - ciągła przerwa kawowa + lunch - wraz z dostarczeniem na wskazany adres, przygotowaniem stołu cateringowego, ustawieniem sprzętu, naczyń i produktów spożywczych na stole cateringowym oraz posprzątaniem po zakończeniu serwowania posiłków, dla uczestników/czek szkoleń (Wrocław). Przedmiotem niniejszego zapytania jest wybór wykonawcy w zakresie świadczenia usług cateringowych - ciągła przerwa kawowa + lunch - wraz z dostarczeniem na wskazany adres, przygotowaniem stołu cateringowego, ustawieniem sprzętu, naczyń i produktów spożywczych... 2026-09-07 00:00 2026-09-07 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/przedmiotem-niniejszego-zapytania-jest-wybor-wykonawcy-w-zakresie-swiadczenia-uslug-cateringowych-ciagla-przerwa-kawowa-lunch-wraz-z-dostarczeniem-na-wskazany-adres-przygotowaniem-stolu-cateringowego-ustawieniem-sprzetu-naczyn-i-produktow-spozywczych-na-stole-cateringowym-oraz-posprzataniem-po-zakonczeniu-serwowania-posilkow-dla-uczestnikowczek-szkolen-wroclaw.-12720342
(pozostało 3 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Planowany termin podpisania umowy 2026-09

Informacje o zamawiającym

Organizator:
DOLNOŚLĄSKA SZKOŁA WYŻSZA W WROCŁAWIU
NIP:
8942306269
Województwo:
dolnośląskie
Powiat:
Wrocław
Miejscowość:
WROCŁAW
Adres:
53-609 WROCŁAW, WAGONOWA 9

Informacje o przetargu

Rodzaj:
usługi, wykonanie
Branża:
Gastronomia, catering
Podbranża:
żywienie zbiorowe
Tryb przetargu:
zapytanie ofertowe
Województwo realizacji:
dolnośląskie
Rodzaj postępowania:
BIZ
zapytanie ofertowe
Źródło:
BIZ
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się