Znalezionych wyników: 3162040

[Przetarg Toruń] Przedmiot zamówienia obejmuje zakup i dostawę sprzętu komputerowego na potrzeby wyposażenia pracowni komputerowych Grafiki...

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-09-01
Termin składania dokumentów:
2026-09-07 calendar Dodaj do kalendarza Przedmiot zamówienia obejmuje zakup i dostawę sprzętu komputerowego na potrzeby wyposażenia pracowni komputerowych Grafiki komputerowej i projektowania na 3 wydziałach Uniwersytetu WSB Merito w Toruniu. Opis przedmiotu zamówienia w pkt. 5 zapytania ofertowego. Szczegółowy opis minimalnych wymagań określono w załączniku nr 1. Przedmiot zamówienia obejmuje zakup i dostawę sprzętu komputerowego na potrzeby wyposażenia pracowni komputerowych Grafiki komputerowej i projektowania na 3 wydziałach Uniwersytetu WSB Merito w Toruniu. Opis przedmiotu zamówienia w pkt. 5 zapytania ofertowego.... 2026-09-07 00:00 2026-09-07 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/przedmiot-zamowienia-obejmuje-zakup-i-dostawe-sprzetu-komputerowego-na-potrzeby-wyposazenia-pracowni-komputerowych-grafiki-komputerowej-i-projektowania-na-3-wydzialach-uniwersytetu-wsb-merito-w-12726269?sT=b2fd8115116e36786a732dd06c6c43384ff01be9
(pozostało 2 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Planowany termin podpisania umowy 2026-09

Informacje o zamawiającym

Organizator:
WYŻSZA SZKOŁA BANKOWA W TORUNIU
NIP:
9561937370
Województwo:
kujawsko-pomorskie
Powiat:
Toruń
Miejscowość:
TORUŃ
Adres:
87-100 TORUŃ, MŁODZIEŻOWA 31A

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy
Branża:
Komputery, informatyka, technika biurowa
Podbranża:
komputery, serwery
części komputerowe
urządzenia, akcesoria biurowe i komputerowe
Tryb przetargu:
zapytanie ofertowe
Województwo realizacji:
kujawsko-pomorskie
Rodzaj postępowania:
BIZ
zapytanie ofertowe
Źródło:
BIZ
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się