[Przetarg Wrocław] Produkcja i dostawa posiłków całodziennych (śniadanie, obiad, kolacja, posiłek nocny) oraz odbiór i utylizacjaodpadów...

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-09-01
Termin składania dokumentów:
2026-10-02 calendar Dodaj do kalendarza Produkcja i dostawa posiłków całodziennych (śniadanie, obiad, kolacja, posiłek nocny) oraz odbiór i utylizacjaodpadów pokonsumpcyjnych - lokalizacja Oborniki Śląskie. Produkcja i dostawa posiłków całodziennych (śniadanie, obiad, kolacja, posiłek nocny) oraz odbiór i utylizacjaodpadów pokonsumpcyjnych - lokalizacja Oborniki Śląskie. Część zamówienia: LOT-0001 Produkcja i dostawa posiłków całodziennych (śniadanie,... 2026-10-02 00:00 2026-10-02 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/produkcja-i-dostawa-posilkow-calodziennych-sniadanie-obiad-kolacja-posilek-nocny-oraz-odbior-i-utylizacjaodpadow-pokonsumpcyjnych-lokalizacja-oborniki-slaskie.--12727156
(pozostało 28 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Okres obowiązywania: 36 Miesiące

Informacje o zamawiającym

Organizator:
DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM ONKOLOGII, PULMONOLOGII I HEMATOLOGII WE WROCŁAWIU
NIP:
8992228100
Województwo:
dolnośląskie
Powiat:
Wrocław
Miejscowość:
WROCŁAW
Adres:
53-413 WROCŁAW, PL. LUDWIKA HIRSZFELDA 12

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy, usługi, wykonanie
Branża:
Gastronomia, catering
Podbranża:
usługi cateringowe
żywienie zbiorowe
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Województwo realizacji:
dolnośląskie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się