Znalezionych wyników: 3159349

[Przetarg Białystok] Postępowanie dotyczy wyboru Wykonawcy do zapewnienia usługi hotelowej i restauracyjnej oraz wynajmu sali szkoleniowej dla...

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-09-02
Termin składania dokumentów:
2026-09-10 calendar Dodaj do kalendarza Postępowanie dotyczy wyboru Wykonawcy do zapewnienia usługi hotelowej i restauracyjnej oraz wynajmu sali szkoleniowej dla uczestników/czek projektu. Postępowanie dotyczy wyboru Wykonawcy do zapewnienia usługi hotelowej i restauracyjnej oraz wynajmu sali szkoleniowej dla uczestników/czek projektu. Powstaje w kontekście projektu FERS.04.06-IP.04-0052/23 - IMPAKT - program wzmocnienia organizacji... 2026-09-10 00:00 2026-09-10 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/postepowanie-dotyczy-wyboru-wykonawcy-do-zapewnienia-uslugi-hotelowej-i-restauracyjnej-oraz-wynajmu-sali-szkoleniowej-dla-uczestnikowczek-projektu.--12730615?sT=30c4e15ee76d7f581b632b0bb56d3a768726de61
(pozostało 6 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Planowany termin podpisania umowy 2026-09

Informacje o zamawiającym

Organizator:
PODLASKI SEJMIK OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI
NIP:
5423271789
Województwo:
podlaskie
Powiat:
Białystok
Miejscowość:
BIAŁYSTOK
Adres:
15-281 BIAŁYSTOK, LEGIONOWA 28/601

Informacje o przetargu

Rodzaj:
usługi, wykonanie
Branża:
Gastronomia, catering
Podbranża:
usługi restauracyjne
Branża:
Turystyka, wypoczynek, hotelarstwo, sport
Podbranża:
hotelarstwo
konferencje
Tryb przetargu:
zapytanie ofertowe
Województwo realizacji:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie
Rodzaj postępowania:
BIZ
zapytanie ofertowe
Źródło:
BIZ
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się