[Przetarg Łódź] Pakiet 1: 1 Spektrofotometr 2 Czujnik ORP 3 Stacja ładująca do czujników 4 Elekroda pH ogólnego przeznaczenia 5 Kolorymetr 6...

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-09-04
Termin składania dokumentów:
2026-09-11 calendar Dodaj do kalendarza Pakiet 1: 1 Spektrofotometr 2 Czujnik ORP 3 Stacja ładująca do czujników 4 Elekroda pH ogólnego przeznaczenia 5 Kolorymetr 6 Adapter czujnika 7 Sonda optyczna tlenu rozpuszczonego Pakiet 2: 1 Rękawice nitrylowe:rozmiar M, op = 100 szt 2 Rękawice nitrylowe:rozmiar L, op = 100 szt 3 Rękawice nitrylowe:rozmiar XL, op = 100 szt Pakiet 3: 1 Zestaw odczynników i chemikaliów do nauki chemii w szkołach średnich 2 Zestaw odczynników do liceum 3 Zestaw kwasy organiczne 4 Zestaw tlenki 5 Zestaw wodorotlenki 6 Duży zestaw sole 7 Chlorek wapnia 8 Maty do pracy i do zbierania rozlanych sub. Pakiet 1: 1 Spektrofotometr 2 Czujnik ORP 3 Stacja ładująca do czujników 4 Elekroda pH ogólnego przeznaczenia 5 Kolorymetr 6 Adapter czujnika 7 Sonda optyczna tlenu rozpuszczonego Pakiet 2: 1 Rękawice nitrylowe:rozmiar M, op = 100 szt 2 Rękawice nitrylowe:rozmiar... 2026-09-11 00:00 2026-09-11 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/pakiet-1-1-spektrofotometr-2-czujnik-orp-3-stacja-ladujaca-do-czujnikow-4-elekroda-ph-ogolnego-przeznaczenia-5-kolorymetr-6-adapter-czujnika-7-sonda-optyczna-tlenu-rozpuszczonego-pakiet-2-1-rekawice-nitrylowerozmiar-m-op-100-szt-2-rekawice-nitrylowerozmiar-l-op-100-szt-3-rekawice-nitrylowerozmiar-xl-op-100-szt-pakiet-3-1-zestaw-odczynnikow-i-chemikaliow-do-nauki-chemii-w-szkolach-srednich-2-zestaw-odczynnikow-do-liceum-3-zestaw-kwasy-organiczne-4-zestaw-tlenki-5-zestaw-wodorotlenki-6-duzy-zestaw-sole-7-chlorek-wapnia-8-maty-do-pracy-i-do-zbierania-rozlanych-sub.-12734186
(pozostało 5 dni)

Informacje o zamawiającym

Organizator:
IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. EMILII SCZANIECKIEJ
NIP:
7251373529
Województwo:
łódzkie
Powiat:
Łódź
Miejscowość:
ŁÓDŹ
Adres:
91-416 ŁÓDŹ, POMORSKA 16

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy
Branża:
Materiały papiernicze, szkolne
Podbranża:
materiały dydaktyczne
Tryb przetargu:
zapytanie ofertowe
Województwo realizacji:
łódzkie
Rodzaj postępowania:
BIZ
zapytanie ofertowe
Źródło:
BIZ
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się