Znalezionych wyników: 3160962

[Przetarg Alwernia] Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych na terenie gminy Alwernia.

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-09-01
Termin składania dokumentów:
2026-10-12 calendar Dodaj do kalendarza Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych na terenie gminy Alwernia. Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych na terenie gminy Alwernia. 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych na terenie Gminy Alwernia - z podziałem na 3 części.2. Część 1 - „Odbiór i zagospodarowanie... 2026-10-12 00:00 2026-10-12 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/odbior-i-zagospodarowanie-odpadow-komunalnych-powstalych-na-terenie-gminy-alwernia.--12727165?sT=d376dc3eeab0965d81c10e88b49650c0beaf1396
(pozostało 37 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Data początkowa: 2027-01-01 Data zakończenia trwania: 2028-12-31

Informacje o zamawiającym

Organizator:
URZĄD MIASTA ALWERNIA
NIP:
6761345282
Województwo:
małopolskie
Powiat:
Chrzanów
Miejscowość:
ALWERNIA
Adres:
32-566 ALWERNIA, ZBIGNIEWA GĘSIKOWSKIEGO 7

Informacje o przetargu

Rodzaj:
usługi, wykonanie
Branża:
Sprzątanie
Podbranża:
wywóz śmieci, utylizacja, składowiska
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Województwo realizacji:
małopolskie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się