[Przetarg Krosno] „Nasze Krosno zielone, przedsiębiorcze i współzarządzane z mieszkańcami” - Krosno miastem talentów. Wyposażenie pracowni...

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-09-04
Termin składania dokumentów:
2026-10-05 calendar Dodaj do kalendarza „Nasze Krosno zielone, przedsiębiorcze i współzarządzane z mieszkańcami” - Krosno miastem talentów. Wyposażenie pracowni zawodowych w Zespole Szkół Elektrycznych i Ogólnokształcących w sprzęt elektryczny, elektroniczny oraz z zakresu automatyki „Nasze Krosno zielone, przedsiębiorcze i współzarządzane z mieszkańcami” - Krosno miastem talentów. Wyposażenie pracowni zawodowych w Zespole Szkół Elektrycznych i Ogólnokształcących w sprzęt elektryczny, elektroniczny oraz z zakresu automatyki Przedmiotem... 2026-10-05 00:00 2026-10-05 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/nasze-krosno-zielone-przedsiebiorcze-i-wspolzarzadzane-z-mieszkancami-krosno-miastem-talentow.-wyposazenie-pracowni-zawodowych-w-zespole-szkol-elektrycznych-i-ogolnoksztalcacych-w-sprzet-elektryczny-elektroniczny-oraz-z-zakresu-automatyki--12735144
(pozostało 29 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Część zamówienia: LOT-0001 Okres obowiązywania: 1.5 Miesiące Część zamówienia: LOT-0002 Okres obowiązywania: 3 Miesiące

Informacje o zamawiającym

Organizator:
URZAD GMINY
NIP:
6840013798
Województwo:
podkarpackie
Powiat:
Krosno
Miejscowość:
KROSNO
Adres:
38-400 KROSNO, LWOWSKA 28A

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy
Branża:
Energoelektryczna
Podbranża:
urządzenia, materiały
Branża:
Materiały papiernicze, szkolne
Podbranża:
materiały dydaktyczne
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Województwo realizacji:
podkarpackie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się