Znalezionych wyników: 3152191

[Przetarg Warszawa] Kompleksowa usługa realizacji konferencji pt. "VI Forum Edukacji Zawodowej Europass i Euroguidance".

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-08-27
Termin składania dokumentów:
2026-09-11 calendar Dodaj do kalendarza Kompleksowa usługa realizacji konferencji pt. "VI Forum Edukacji Zawodowej Europass i Euroguidance". Kompleksowa usługa realizacji konferencji pt. "VI Forum Edukacji Zawodowej Europass i Euroguidance". Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa realizacji konferencji pt. "VI Forum Edukacji Zawodowej Europass i Euroguidance" w dniu 9 i 10 listopada... 2026-09-11 00:00 2026-09-11 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/kompleksowa-usluga-realizacji-konferencji-pt.-vi-forum-edukacji-zawodowej-europass-i-euroguidance.--12719319?sT=fa780fef8ab9fe4b261f4778c461382950f1ce9f
(pozostało 10 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Okres obowiązywania: 3 Miesiące

Informacje o zamawiającym

Organizator:
FUNDACJA ROZWOJU SYSTEMU EDUKACJI W WARSZAWIE
NIP:
5261000645
Województwo:
mazowieckie
Powiat:
Warszawa
Miejscowość:
WARSZAWA
Adres:
02-305 WARSZAWA, AL. JEROZOLIMSKIE 142A

Informacje o przetargu

Rodzaj:
usługi, wykonanie
Branża:
Turystyka, wypoczynek, hotelarstwo, sport
Podbranża:
konferencje
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Województwo realizacji:
mazowieckie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się