[Przetarg Warszawa] Kompleksowa organizacja i obsługa międzynarodowej, jednodniowej konferencji organizowanej przez Województwo Mazowieckie we...

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-09-03
Termin składania dokumentów:
2026-10-02 calendar Dodaj do kalendarza Kompleksowa organizacja i obsługa międzynarodowej, jednodniowej konferencji organizowanej przez Województwo Mazowieckie we współpracy z regionem Île-de-France oraz krajem związkowym Brandenburgia, planowanej do realizacji na terenie m.st. Warszawy w terminie 16 listopada 2026 r. Kompleksowa organizacja i obsługa międzynarodowej, jednodniowej konferencji organizowanej przez Województwo Mazowieckie we współpracy z regionem Île-de-France oraz krajem związkowym Brandenburgia, planowanej do realizacji na terenie m.st. Warszawy w terminie... 2026-10-02 00:00 2026-10-02 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/kompleksowa-organizacja-i-obsluga-miedzynarodowej-jednodniowej-konferencji-organizowanej-przez-wojewodztwo-mazowieckie-we-wspolpracy-z-regionem-iledefrance-oraz-krajem-zwiazkowym-brandenburgia-planowanej-do-realizacji-na-terenie-m.st.-warszawy-w-terminie-16-listopada-2026-r.--12732371
(pozostało 28 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Data zakończenia trwania: 2026-12-07

Informacje o zamawiającym

Organizator:
URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO
NIP:
5252087227
Województwo:
mazowieckie
Powiat:
Warszawa
Miejscowość:
WARSZAWA
Adres:
03-719 WARSZAWA, JAGIELLOŃSKA 26

Informacje o przetargu

Rodzaj:
usługi, wykonanie
Branża:
Gastronomia, catering
Podbranża:
usługi restauracyjne
Branża:
Turystyka, wypoczynek, hotelarstwo, sport
Podbranża:
hotelarstwo
imprezy masowe
konferencje
Branża:
Usługi informacyjne, bazy danych, tłumaczenia
Podbranża:
tłumaczenia
Branża:
Usługi reklamowe
Podbranża:
akcje promocyjne
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Województwo realizacji:
mazowieckie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się