[Przetarg Jabłonica polska] GREG-TECH Grzegorz Śnieżek zaprasza do złożenia oferty na dostawę środków trwałych tj

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-08-31
Termin składania dokumentów:
2026-09-07 calendar Dodaj do kalendarza GREG-TECH Grzegorz Śnieżek zaprasza do złożenia oferty na dostawę środków trwałych tj. GREG-TECH Grzegorz Śnieżek zaprasza do złożenia oferty na dostawę środków trwałych tj. zestawu urządzeń IT/OT (1 zestaw) przewidzianych do zakupu na potrzeby realizacji projektu pn. „Wdrożenie działań na rzecz automatyzacji oraz robotyzacji, prowadzących... 2026-09-07 00:00 2026-09-07 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/gregtech-grzegorz-sniezek-zaprasza-do-zlozenia-oferty-na-dostawe-srodkow-trwalych-tj.-12724969
(pozostało 6 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Planowany termin podpisania umowy 2026-09

Informacje o zamawiającym

Organizator:
GREG-TECH GRZEGORZ ŚNIEŻEK
NIP:
6861429908
Województwo:
podkarpackie
Powiat:
Brzozów
Miejscowość:
JABŁONICA POLSKA
Adres:
36-213 JABŁONICA POLSKA, JABŁONICA POLSKA 152

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy
Branża:
Komputery, informatyka, technika biurowa
Podbranża:
komputery, serwery
urządzenia, akcesoria biurowe i komputerowe
oprogramowanie komputerowe
Tryb przetargu:
zapytanie ofertowe
Województwo realizacji:
podkarpackie
Rodzaj postępowania:
BIZ
zapytanie ofertowe
Źródło:
BIZ
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się