[Przetarg Legnica] DOSTAWY PREPARATÓW MYJĄCYCH ORAZ DEZYNFEKCYJNYCH DLA WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO W LEGNICY

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-08-04
Termin składania dokumentów:
2026-09-10 calendar Dodaj do kalendarza DOSTAWY PREPARATÓW MYJĄCYCH ORAZ DEZYNFEKCYJNYCH DLA WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO W LEGNICY DOSTAWY PREPARATÓW MYJĄCYCH ORAZ DEZYNFEKCYJNYCH DLA WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO W LEGNICY NR CZĘŚCI OPIS CZĘŚCI PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA1 Preparaty myjące i dezynfekujące do myjni endoskopowej OLYMPUS stanowiącej własność Zamawiającego2 Chusty... 2026-09-10 00:00 2026-09-10 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/dostawy-preparatow-myjacych-oraz-dezynfekcyjnych-dla-wojewodzkiego-szpitala-specjalistycznego-w-legnicy--12677280
(pozostało 6 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Okres obowiązywania: 24 Miesiące

Informacje o zamawiającym

Organizator:
WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY W LEGNICY
NIP:
6912204853
Województwo:
dolnośląskie
Powiat:
Legnica
Miejscowość:
LEGNICA
Adres:
59-220 LEGNICA, JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA 5

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy
Branża:
Kosmetyki, środki czystości
Podbranża:
środki czystości
kosmetyki i artykuły higieniczne
Branża:
Medyczna
Podbranża:
leki
materiały medyczne
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Województwo realizacji:
dolnośląskie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się