[Przetarg Warszawa] „Dostawy artykułów elektrycznych i oświetleniowych na potrzeby RZGW Wrocław”

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-08-06
Termin składania dokumentów:
2026-09-16 calendar Dodaj do kalendarza „Dostawy artykułów elektrycznych i oświetleniowych na potrzeby RZGW Wrocław” „Dostawy artykułów elektrycznych i oświetleniowych na potrzeby RZGW Wrocław” Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy artykułów elektrycznych i oświetleniowych dla RZGW Wrocław i jednostek podległych, zamówienie zostało podzielone na 7 części ze... 2026-09-16 00:00 2026-09-16 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/dostawy-artykulow-elektrycznych-i-oswietleniowych-na-potrzeby-rzgw-wroclaw--12681943
(pozostało 16 dni)

Informacje o zamawiającym

Organizator:
PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO WODNE WODY POLSKIE
NIP:
5272825616
Województwo:
mazowieckie
Powiat:
Warszawa
Miejscowość:
WARSZAWA
Adres:
00-613 WARSZAWA, TYTUSA CHAŁUBIŃSKIEGO 8

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy
Branża:
Energoelektryczna
Podbranża:
urządzenia, materiały
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Województwo realizacji:
dolnośląskie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się