Znalezionych wyników: 3154271

[Przetarg Poznań] Dostawa urządzeń komputerowych (część I) oraz urządzeń ciepłownicznych (część II) w ramach projektu pn. „Laboratorium dobrego...

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-08-31
Termin składania dokumentów:
2026-10-01 calendar Dodaj do kalendarza Dostawa urządzeń komputerowych (część I) oraz urządzeń ciepłownicznych (część II) w ramach projektu pn. „Laboratorium dobrego zawodu - wsparcie szkolnictwa zawodowego w ZSB nr 1, ZSO, ZSM oraz CKZiU w Poznaniu” Dostawa urządzeń komputerowych (część I) oraz urządzeń ciepłownicznych (część II) w ramach projektu pn. „Laboratorium dobrego zawodu - wsparcie szkolnictwa zawodowego w ZSB nr 1, ZSO, ZSM oraz CKZiU w Poznaniu” 1)Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie... 2026-10-01 00:00 2026-10-01 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/dostawa-urzadzen-komputerowych-czesc-i-oraz-urzadzen-cieplownicznych-czesc-ii-w-ramach-projektu-pn.-laboratorium-dobrego-zawodu-wsparcie-szkolnictwa-zawodowego-w-zsb-nr-1-zso-zsm-oraz-ckziu-12724825?sT=f4b22909fed279895c253d235b3afd019b386fbf
(pozostało 29 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Okres obowiązywania: 1 Miesiące

Informacje o zamawiającym

Organizator:
URZĄD MIASTA POZNAŃ
NIP:
7781029225
Województwo:
wielkopolskie
Powiat:
Poznań
Miejscowość:
POZNAŃ
Adres:
61-841 POZNAŃ, PL. KOLEGIACKI 17

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy
Branża:
Energia odnawialna (OZE)
Podbranża:
pompy ciepła
Branża:
Komputery, informatyka, technika biurowa
Podbranża:
komputery, serwery
urządzenia, akcesoria biurowe i komputerowe
oprogramowanie komputerowe
Branża:
Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
Podbranża:
maszyny i sprzęty inne
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Województwo realizacji:
wielkopolskie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się