[Przetarg Grudziądz] Dostawa urządzeń dla oddziałów psychiatrycznych - znak sprawy: Z/94/PN/26

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-09-01
Termin składania dokumentów:
2026-10-06 calendar Dodaj do kalendarza Dostawa urządzeń dla oddziałów psychiatrycznych - znak sprawy: Z/94/PN/26 Dostawa urządzeń dla oddziałów psychiatrycznych - znak sprawy: Z/94/PN/26 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przez Wykonawcę urządzeń dla oddziałów psychiatrycznych, w tym:w zakresie zadania nr 1 – Dostawa wózków inwalidzkich i balkoników,w zakresie... 2026-10-06 00:00 2026-10-06 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/dostawa-urzadzen-dla-oddzialow-psychiatrycznych-znak-sprawy-z94pn26--12727150
(pozostało 31 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Okres obowiązywania: 1.4 Miesiące

Informacje o zamawiającym

Organizator:
REGIONALNY SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. DR. WŁADYSŁAWA BIEGAŃSKIEGO W GRUDZIĄDZU
NIP:
8762008352
Województwo:
kujawsko-pomorskie
Powiat:
Grudziądz
Miejscowość:
GRUDZIĄDZ
Adres:
86-300 GRUDZIĄDZ, DR. LUDWIKA RYDYGIERA 15/17

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy
Branża:
Medyczna
Podbranża:
sprzęt medyczny
meble medyczne
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Województwo realizacji:
kujawsko-pomorskie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się