Znalezionych wyników: 3158881

[Przetarg Szczecin] DOSTAWA ŚRODKÓW DEZYNFEKCYJNYCH, PRODUKTÓW LECZNICZYCH, ŚRODKÓW KONTRASTOWYCH, ŚRODKÓW ŻYWIENIOWYCH SPECJALNEGO PRZEZNACZENIA DLA...

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-08-26
Termin składania dokumentów:
2026-09-25 calendar Dodaj do kalendarza DOSTAWA ŚRODKÓW DEZYNFEKCYJNYCH, PRODUKTÓW LECZNICZYCH, ŚRODKÓW KONTRASTOWYCH, ŚRODKÓW ŻYWIENIOWYCH SPECJALNEGO PRZEZNACZENIA DLA SPSZOZ „ZDROJE” W PAKIETACH" DOSTAWA ŚRODKÓW DEZYNFEKCYJNYCH, PRODUKTÓW LECZNICZYCH, ŚRODKÓW KONTRASTOWYCH, ŚRODKÓW ŻYWIENIOWYCH SPECJALNEGO PRZEZNACZENIA DLA SPSZOZ „ZDROJE” W PAKIETACH" Przedmiotem postępowania jest zawarcie umowy na dostawę środków dezynfekcyjnych, produktów... 2026-09-25 00:00 2026-09-25 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/dostawa-srodkow-dezynfekcyjnych-produktow-leczniczych-srodkow-kontrastowych-srodkow-zywieniowych-specjalnego-przeznaczenia-dla-spszoz-zdroje-w-pakietach--12716888?sT=20e643dc611b04693814f15cd1ccbba61da9e2e5
(pozostało 21 dni)
Termin realizacji zlecenia:
12 Miesiąc, 11 Miesiąc

Informacje o zamawiającym

Organizator:
SAMODZIELNY PUBLICZNY SPECJALISTYCZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ ZDROJE W SZCZECINIE
NIP:
9551489094
Województwo:
zachodniopomorskie
Powiat:
Szczecin
Miejscowość:
SZCZECIN
Adres:
70-780 SZCZECIN, MĄCZNA 4

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy
Branża:
Kosmetyki, środki czystości
Podbranża:
środki czystości
kosmetyki i artykuły higieniczne
Branża:
Medyczna
Podbranża:
leki
odżywki
materiały medyczne
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Województwo realizacji:
zachodniopomorskie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się