[Przetarg Lublin] Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku-67 zadań

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-08-04
Termin składania dokumentów:
2026-09-17 calendar Dodaj do kalendarza Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku-67 zadań Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku-67 zadań Część zamówienia: LOT-0001 Zadanie nr 1 Zestawy do podaży diet Zestawy do podaży diet wraz z użyczeniem pomp do żywienia pozajelitowego dla potrzeb Poradni Żywienia Pozajelitowego Część zamówienia:... 2026-09-17 00:00 2026-09-17 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/dostawa-sprzetu-medycznego-jednorazowego-uzytku67-zadan--12677272
(pozostało 12 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Część zamówienia: LOT-0001 Okres obowiązywania: 36 Miesiące

Informacje o zamawiającym

Organizator:
UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY NR 4 W LUBLINIE
NIP:
7122410926
Województwo:
lubelskie
Powiat:
Lublin
Miejscowość:
LUBLIN
Adres:
20-090 LUBLIN, DR. KAZIMIERZA JACZEWSKIEGO 8

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy
Branża:
Medyczna
Podbranża:
materiały medyczne
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Województwo realizacji:
lubelskie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się