[Przetarg Białystok] ,,Dostawa sprzętu medycznego do Poradni Chirurgicznej"

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-08-21
Termin składania dokumentów:
2026-09-22 calendar Dodaj do kalendarza ,,Dostawa sprzętu medycznego do Poradni Chirurgicznej" ,,Dostawa sprzętu medycznego do Poradni Chirurgicznej" Przedmiotem zamówienia jest dostawa do miejsca wskazanego przez Zamawiającego fabrycznie nowego, nieużywanego sprzętu medycznego. Zamawiający podzielił zamówienie na 2 części w postaci:Pakiet nr... 2026-09-22 00:00 2026-09-22 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/dostawa-sprzetu-medycznego-do-poradni-chirurgicznej--12709285
(pozostało 17 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Okres obowiązywania: 1.4 Miesiące

Informacje o zamawiającym

Organizator:
SAMODZIELNY SZPITAL MIEJSKI IM. PCK W BIAŁYMSTOKU
NIP:
9661502648
Województwo:
podlaskie
Powiat:
Białystok
Miejscowość:
BIAŁYSTOK
Adres:
15-003 BIAŁYSTOK, HENRYKA SIENKIEWICZA 79

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy
Branża:
Medyczna
Podbranża:
sprzęt medyczny
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Województwo realizacji:
podlaskie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się