[Przetarg Bolesławiec] Dostawa sprzętu medycznego dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu w ramach realizacji projektu pn: „Rozwój usług...

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-09-02
Termin składania dokumentów:
2026-10-01 calendar Dodaj do kalendarza Dostawa sprzętu medycznego dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu w ramach realizacji projektu pn: „Rozwój usług endoskopowych w Szpitalu św. Dostawa sprzętu medycznego dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu w ramach realizacji projektu pn: „Rozwój usług endoskopowych w Szpitalu św. Łukasza w Bolesławcu” sfinansowanego przez Fundacją KGHM Polska Miedź z siedzibą w Lubinie na podstawie umowy... 2026-10-01 00:00 2026-10-01 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/dostawa-sprzetu-medycznego-dla-zespolu-opieki-zdrowotnej-w-boleslawcu-w-ramach-realizacji-projektu-pn-rozwoj-uslug-endoskopowych-w-szpitalu-sw.-12729748
(pozostało 26 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Okres obowiązywania: 1.4 Miesiące

Informacje o zamawiającym

Organizator:
ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W BOLESŁAWCU
NIP:
6121542507
Województwo:
dolnośląskie
Powiat:
Bolesławiec
Miejscowość:
BOLESŁAWIEC
Adres:
59-700 BOLESŁAWIEC, JELENIOGÓRSKA 4

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy
Branża:
Medyczna
Podbranża:
sprzęt medyczny
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Województwo realizacji:
dolnośląskie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się