Znalezionych wyników: 3150006

[Przetarg Łódź] Dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-08-19
Termin składania dokumentów:
2026-09-18 calendar Dodaj do kalendarza Dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania Dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego z podziałem na dwie części:Część nr 1: Dostawa notebookówCzęść nr 2 Dostawa monitorów1. Przedmiot zamówienia został opisany w Opisie Przedmiotu Zamówienia... 2026-09-18 00:00 2026-09-18 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/dostawa-sprzetu-komputerowego-i-oprogramowania--12704016?sT=7318a845d71a69542b0fa51ac79fdde37eb458b7
(pozostało 18 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Okres obowiązywania: 1 Miesiące

Informacje o zamawiającym

Organizator:
URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO
NIP:
7251708148
Województwo:
łódzkie
Powiat:
Łódź
Miejscowość:
ŁÓDŹ
Adres:
90-051 ŁÓDŹ, AL. MARSZ. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO 8

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy
Branża:
Komputery, informatyka, technika biurowa
Podbranża:
komputery, serwery
urządzenia, akcesoria biurowe i komputerowe
oprogramowanie komputerowe
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Województwo realizacji:
łódzkie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się