[Przetarg Starachowice] Dostawa sprzętu jednorazowego oraz dzierżawa sprzętu urologicznego dla Bloku Operacyjnego Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej z...

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-09-02
Termin składania dokumentów:
2026-10-08 calendar Dodaj do kalendarza Dostawa sprzętu jednorazowego oraz dzierżawa sprzętu urologicznego dla Bloku Operacyjnego Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej z siedzibą w Starachowicach Dostawa sprzętu jednorazowego oraz dzierżawa sprzętu urologicznego dla Bloku Operacyjnego Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej z siedzibą w Starachowicach Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego w tym rękawic nitrylowych oraz dzierżawa... 2026-10-08 00:00 2026-10-08 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/dostawa-sprzetu-jednorazowego-oraz-dzierzawa-sprzetu-urologicznego-dla-bloku-operacyjnego-powiatowego-zakladu-opieki-zdrowotnej-z-siedziba-w-starachowicach--12729776
(pozostało 32 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Część zamówienia: LOT-0001 Okres obowiązywania: 12 Miesiące Część zamówienia: LOT-0002 Okres obowiązywania: 12 Miesiące Część zamówienia: LOT-0003 Okres obowiązywania: 12 Miesiące Część zamówienia: LOT-0004 Okres obowiązywania: 12 Miesiące Część zamówienia: LOT-0005 Okres obowiązywania: 12 Miesiące Część zamówienia: LOT-0006 Okres obowiązywania: 12 Miesiące Część zamówienia: LOT-0007 Okres obowiązywania: 12 Miesiące Część zamówienia: LOT-0008 Okres obowiązywania: 24 Miesiące Część zamówienia: LOT-0009 Okres obowiązywania: 24 Miesiące

Informacje o zamawiającym

Organizator:
POWIATOWY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W STARACHOWICACH
NIP:
6641873185
Województwo:
świętokrzyskie
Powiat:
Starachowice
Miejscowość:
STARACHOWICE
Adres:
27-200 STARACHOWICE, BATALIONÓW CHŁOPSKICH 6

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy
Branża:
Medyczna
Podbranża:
sprzęt medyczny
materiały medyczne
odzież medyczna i jednorazowa
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Województwo realizacji:
świętokrzyskie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się