Znalezionych wyników: 3152191

[Przetarg Jaworzno] Dostawa sprzętu informatycznego w podziale na trzy części (...)

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-08-31
Termin składania dokumentów:
2026-09-29 calendar Dodaj do kalendarza Dostawa sprzętu informatycznego w podziale na trzy części (...) Dostawa sprzętu informatycznego w podziale na trzy części (...) 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa sprzętu informatycznego w podziale na trzy części:część 1 - zakup i dostawa przełączników sieciowych,część 2 - dostawa i wdrożenie urządzenia niezbędnego... 2026-09-29 00:00 2026-09-29 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/dostawa-sprzetu-informatycznego-w-podziale-na-trzy-czesci-...--12724716?sT=05bd4099196a5506f7b486877dc1ce1e2e7b5efa
(pozostało 28 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Część zamówienia: LOT-0001 Data początkowa: 2026-12-27 Data zakończenia trwania: 2027-01-25 Część zamówienia: LOT-0002 Data początkowa: 2026-12-27 Data zakończenia trwania: 2027-02-24 Część zamówienia: LOT-0003 Data początkowa: 2026-12-27 Data zakończenia trwania: 2027-01-25

Informacje o zamawiającym

Organizator:
URZĄD MIASTA JAWORZNO
NIP:
6320008360
Województwo:
śląskie
Powiat:
Jaworzno
Miejscowość:
JAWORZNO
Adres:
43-600 JAWORZNO, GRUNWALDZKA 33

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy
Branża:
Komputery, informatyka, technika biurowa
Podbranża:
komputery, serwery
urządzenia, akcesoria biurowe i komputerowe
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Województwo realizacji:
śląskie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się