[Przetarg Katowice] Dostawa produktów z grupy materiały zużywalne medyczne i drobny sprzęt medyczny na potrzeby Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w...

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-09-03
Termin składania dokumentów:
2026-09-09 calendar Dodaj do kalendarza Dostawa produktów z grupy materiały zużywalne medyczne i drobny sprzęt medyczny na potrzeby Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Dostawa produktów z grupy materiały zużywalne medyczne i drobny sprzęt medyczny na potrzeby Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Powstaje w kontekście projektu FESL.10.26-IZ.01-09F3/23 - Wsparcie Procesu Sprawiedliwej Transformacji poprzez... 2026-09-09 00:00 2026-09-09 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/dostawa-produktow-z-grupy-materialy-zuzywalne-medyczne-i-drobny-sprzet-medyczny-na-potrzeby-slaskiego-uniwersytetu-medycznego-w-katowicach--12731823
(pozostało 4 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Planowany termin podpisania umowy 2026-09

Informacje o zamawiającym

Organizator:
ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY W KATOWICACH
NIP:
6340005301
Województwo:
śląskie
Powiat:
Katowice
Miejscowość:
KATOWICE
Adres:
40-055 KATOWICE, STANISŁAWA AUGUSTA PONIATOWSKIEGO 15

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy
Branża:
Medyczna
Podbranża:
sprzęt medyczny
materiały medyczne
Tryb przetargu:
zapytanie ofertowe
Województwo realizacji:
śląskie
Rodzaj postępowania:
BIZ
zapytanie ofertowe
Źródło:
BIZ
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się