[Przetarg Cielądz 59] Dostawa pomocy dydaktycznych i wyposażenia w ramach projektu:„Rozwijamy usługi społeczne w Gminie Cielądz”

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-08-27
Termin składania dokumentów:
2026-09-04 calendar Dodaj do kalendarza Dostawa pomocy dydaktycznych i wyposażenia w ramach projektu:„Rozwijamy usługi społeczne w Gminie Cielądz”. Dostawa pomocy dydaktycznych i wyposażenia w ramach projektu:„Rozwijamy usługi społeczne w Gminie Cielądz”. Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, Program Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021 2027. Część 1:... 2026-09-04 00:00 2026-09-04 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/dostawa-pomocy-dydaktycznych-i-wyposazenia-w-ramach-projekturozwijamy-uslugi-spoleczne-w-gminie-cieladz.-12718439
(pozostało 2 dni)

Informacje o zamawiającym

Organizator:
GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W CIELĄDZU
NIP:
8351218444
Województwo:
łódzkie
Powiat:
Rawa Mazowiecka
Miejscowość:
CIELĄDZ 59
Adres:
96-214 CIELĄDZ 59

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy
Branża:
Elektronika, RTV, AGD, multimedia
Podbranża:
sprzęt rtv, multimedia
Branża:
Komputery, informatyka, technika biurowa
Podbranża:
komputery, serwery
urządzenia, akcesoria biurowe i komputerowe
Branża:
Tereny zielone
Podbranża:
place zabaw
Branża:
Wyposażenie wnętrz
Podbranża:
meble i akcesoria
Tryb przetargu:
zapytanie ofertowe
Województwo realizacji:
łódzkie
Rodzaj postępowania:
BIZ
zapytanie ofertowe
Źródło:
BIZ
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się