[Przetarg Rusiec] Dostawa pomocy dydaktycznych i wyposażenia w podziale na części w ramach projektu: Wsparcie edukacji uczniów ze Szkoły...

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-09-03
Termin składania dokumentów:
2026-09-10 calendar Dodaj do kalendarza Dostawa pomocy dydaktycznych i wyposażenia w podziale na części w ramach projektu: Wsparcie edukacji uczniów ze Szkoły Podstawowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Ruścu. Dostawa pomocy dydaktycznych i wyposażenia w podziale na części w ramach projektu: Wsparcie edukacji uczniów ze Szkoły Podstawowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Ruścu. Dofinansowanie projektu w ramach programu: Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027.... 2026-09-10 00:00 2026-09-10 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/dostawa-pomocy-dydaktycznych-i-wyposazenia-w-podziale-na-czesci-w-ramach-projektu-wsparcie-edukacji-uczniow-ze-szkoly-podstawowej-w-zespole-szkolnoprzedszkolnym-w-ruscu.-12731306
(pozostało 4 dni)

Informacje o zamawiającym

Organizator:
URZĄD GMINY RUSIEC
NIP:
8321017741
Województwo:
łódzkie
Powiat:
Bełchatów
Miejscowość:
RUSIEC
Adres:
97-438 RUSIEC, WIELUŃSKA 35

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy
Branża:
Elektronika, RTV, AGD, multimedia
Podbranża:
sprzęt rtv, multimedia
Branża:
Komputery, informatyka, technika biurowa
Podbranża:
komputery, serwery
urządzenia, akcesoria biurowe i komputerowe
Branża:
Materiały papiernicze, szkolne
Podbranża:
materiały dydaktyczne
Branża:
Wyposażenie wnętrz
Podbranża:
meble i akcesoria
Tryb przetargu:
zapytanie ofertowe
Województwo realizacji:
łódzkie
Rodzaj postępowania:
BIZ
zapytanie ofertowe
Źródło:
BIZ
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się