[Przetarg Suwałki] Dostawa i zakup oprogramowania edukacyjnego, robotów edukacyjnych, wyposażenia sensorycznego i integracji sensorycznej dla...

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-09-04
Termin składania dokumentów:
2026-09-18 calendar Dodaj do kalendarza Dostawa i zakup oprogramowania edukacyjnego, robotów edukacyjnych, wyposażenia sensorycznego i integracji sensorycznej dla Przedszkola nr 7 w Suwałkach. Dostawa i zakup oprogramowania edukacyjnego, robotów edukacyjnych, wyposażenia sensorycznego i integracji sensorycznej dla Przedszkola nr 7 w Suwałkach. Zamówienie zostało podzielone na części: Część I – Sprzęt ICT i oprogramowanie Część II – Roboty edukacyjne... 2026-09-18 00:00 2026-09-18 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/dostawa-i-zakup-oprogramowania-edukacyjnego-robotow-edukacyjnych-wyposazenia-sensorycznego-i-integracji-sensorycznej-dla-przedszkola-nr-7-w-suwalkach.-12736067
(pozostało 12 dni)

Informacje o zamawiającym

Organizator:
PRZEDSZKOLE NR 7 W SUWAŁKACH
NIP:
8442338800
Województwo:
podlaskie
Powiat:
Suwałki
Miejscowość:
SUWAŁKI
Adres:
16-400 SUWAŁKI, GEN. WŁADYSŁAWA ANDERSA 10

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy
Branża:
Komputery, informatyka, technika biurowa
Podbranża:
oprogramowanie komputerowe
Branża:
Materiały papiernicze, szkolne
Podbranża:
materiały dydaktyczne
Tryb przetargu:
zapytanie ofertowe
Województwo realizacji:
podlaskie
Rodzaj postępowania:
BIZ
zapytanie ofertowe
Źródło:
BIZ
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się