Znalezionych wyników: 3154271

[Przetarg Grudziądz] Dostawa drobiu i wędlin drobiowych w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy) - sprawa nr 54/2026

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-09-01
Termin składania dokumentów:
2026-10-05 calendar Dodaj do kalendarza Dostawa drobiu i wędlin drobiowych w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy) - sprawa nr 54/2026 Dostawa drobiu i wędlin drobiowych w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy) - sprawa nr 54/2026 Przedmiotem zamówienia jest dostawa drobiu i wędlin drobiowych w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy), zgodnie... 2026-10-05 00:00 2026-10-05 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/dostawa-drobiu-i-wedlin-drobiowych-w-roku-2027-magazyny-w-grudziadzu-grupie-chelmnie-i-brodnicy-sprawa-nr-542026--12727120?sT=c9f4ac3d5524c3a6730e233c8677857e25488a0f
(pozostało 33 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Data początkowa: 2027-01-01 Data zakończenia trwania: 2027-12-31

Informacje o zamawiającym

Organizator:
13 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY W GRUDZIĄDZU
NIP:
8762449139
Województwo:
kujawsko-pomorskie
Powiat:
Grudziądz
Miejscowość:
GRUDZIĄDZ
Adres:
86-300 GRUDZIĄDZ, CZWARTAKÓW 3

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy
Branża:
Spożywcza
Podbranża:
artykuły spożywcze
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Województwo realizacji:
kujawsko-pomorskie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się