[Przetarg Warszawa] Dostawa artykułów spożywczych dla RZGW Szczecin oraz podległych jednostek

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-08-06
Termin składania dokumentów:
2026-09-07 calendar Dodaj do kalendarza Dostawa artykułów spożywczych dla RZGW Szczecin oraz podległych jednostek Dostawa artykułów spożywczych dla RZGW Szczecin oraz podległych jednostek Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych na potrzeby PGW WP – RZGW Szczecin i podległych jednostek.Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr... 2026-09-07 00:00 2026-09-07 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/dostawa-artykulow-spozywczych-dla-rzgw-szczecin-oraz-podleglych-jednostek--12681961
(pozostało 5 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Okres obowiązywania: 12 Miesiące

Informacje o zamawiającym

Organizator:
PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO WODNE WODY POLSKIE
NIP:
5272825616
Województwo:
mazowieckie
Powiat:
Warszawa
Miejscowość:
WARSZAWA
Adres:
00-613 WARSZAWA, TYTUSA CHAŁUBIŃSKIEGO 8

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy
Branża:
Spożywcza
Podbranża:
artykuły spożywcze
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Województwo realizacji:
mazowieckie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się