[Przetarg Wrocław] Dostawa aparatu RTG typu ramię C oraz narzędzi medycznych i specjalistycznego sprzętu medycznego przeznaczonego do diagnostyki i...

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-09-01
Termin składania dokumentów:
2026-10-01 calendar Dodaj do kalendarza Dostawa aparatu RTG typu ramię C oraz narzędzi medycznych i specjalistycznego sprzętu medycznego przeznaczonego do diagnostyki i leczenia pacjentek w zakresie ginekologii, ginekologii zabiegowej, uroginekologii oraz diagnostyki endoskopowej, w ramach umów dotacyjnych z Gminy Wrocław Dostawa aparatu RTG typu ramię C oraz narzędzi medycznych i specjalistycznego sprzętu medycznego przeznaczonego do diagnostyki i leczenia pacjentek w zakresie ginekologii, ginekologii zabiegowej, uroginekologii oraz diagnostyki endoskopowej, w ramach... 2026-10-01 00:00 2026-10-01 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/dostawa-aparatu-rtg-typu-ramie-c-oraz-narzedzi-medycznych-i-specjalistycznego-sprzetu-medycznego-przeznaczonego-do-diagnostyki-i-leczenia-pacjentek-w-zakresie-ginekologii-ginekologii-zabiegowej-uroginekologii-oraz-diagnostyki-endoskopowej-w-ramach-umow-dotacyjnych-z-gminy-wroclaw--12727222
(pozostało 26 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Okres obowiązywania: 3 Miesiące

Informacje o zamawiającym

Organizator:
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI WE WROCŁAWIU
NIP:
8981803575
Województwo:
dolnośląskie
Powiat:
Wrocław
Miejscowość:
WROCŁAW
Adres:
50-233 WROCŁAW, OŁBIŃSKA 32

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy
Branża:
Medyczna
Podbranża:
sprzęt medyczny
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Województwo realizacji:
dolnośląskie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się