[Przetarg Poznań] dostawa aparatów wraz z montażem i przeszkoleniem - 5 pakietów

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-09-04
Termin składania dokumentów:
2026-10-14 calendar Dodaj do kalendarza dostawa aparatów wraz z montażem i przeszkoleniem - 5 pakietów dostawa aparatów wraz z montażem i przeszkoleniem - 5 pakietów Część zamówienia: LOT-0001 Pakiet nr 1 Defibrylator- 3 szt. Część zamówienia: LOT-0002 Pakiet nr 2 Skaner naczyń do wspomagania uzyskiwania dostępu dożylnego- 2 szt Część zamówienia:... 2026-10-14 00:00 2026-10-14 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/dostawa-aparatow-wraz-z-montazem-i-przeszkoleniem-5-pakietow--12735141
(pozostało 39 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Data początkowa: 2026-11-10 Okres obowiązywania: 12 Miesiące

Informacje o zamawiającym

Organizator:
SZPITAL KLINICZNY IM. KAROLA JONSCHERA UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU
NIP:
7811621544
Województwo:
wielkopolskie
Powiat:
Poznań
Miejscowość:
POZNAŃ
Adres:
60-572 POZNAŃ, SZPITALNA 27/33

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy
Branża:
Medyczna
Podbranża:
sprzęt medyczny
odzież medyczna i jednorazowa
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Województwo realizacji:
wielkopolskie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się