[Przetarg Przygodzice] Część 1. Dostawa pomocy dydaktycznych – klocki edukacyjne Część 2. Dostawa pomocy dydaktycznych – ścianka edukacyjna

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-08-31
Termin składania dokumentów:
2026-09-08 calendar Dodaj do kalendarza Część 1. Dostawa pomocy dydaktycznych – klocki edukacyjne Część 2. Dostawa pomocy dydaktycznych – ścianka edukacyjna Część 1. Dostawa pomocy dydaktycznych – klocki edukacyjne Część 2. Dostawa pomocy dydaktycznych – ścianka edukacyjna Powstaje w kontekście projektu FEWP.06.07-IZ.00-0045/23 - „Mały człowiek – wielkie możliwości” – nowa oferta dla ośrodków wychowania... 2026-09-08 00:00 2026-09-08 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/czesc-1.-dostawa-pomocy-dydaktycznych-klocki-edukacyjne-czesc-2.-dostawa-pomocy-dydaktycznych-scianka-edukacyjna--12725415
(pozostało 2 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Planowany termin podpisania umowy 2026-09

Informacje o zamawiającym

Organizator:
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W PRZYGODZICZKACH
NIP:
6222395605
Województwo:
wielkopolskie
Powiat:
Ostrów Wielkopolski
Miejscowość:
PRZYGODZICE
Adres:
63-421 PRZYGODZICE, PRZYGODZICZKI 32

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy
Branża:
Materiały papiernicze, szkolne
Podbranża:
materiały dydaktyczne
Tryb przetargu:
zapytanie ofertowe
Województwo realizacji:
wielkopolskie
Rodzaj postępowania:
BIZ
zapytanie ofertowe
Źródło:
BIZ
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się