[Przetarg Widziszewo] Budowa stoiska wystawienniczego na targach gospodarczych - powierzchnia 16m2

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-08-31
Termin składania dokumentów:
2026-09-07 calendar Dodaj do kalendarza Budowa stoiska wystawienniczego na targach gospodarczych - powierzchnia 16m2. Budowa stoiska wystawienniczego na targach gospodarczych - powierzchnia 16m2. Zlecenie wykonania zabudowy stoiska na targi EFT (Automechanika Frankfurt 2026) obejmuje kompleksową usługę przygotowania i montażu stoiska, wynajem wyposażenia oraz wykonanie... 2026-09-07 00:00 2026-09-07 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/budowa-stoiska-wystawienniczego-na-targach-gospodarczych-powierzchnia-16m2.-12725852
(pozostało 3 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Planowany termin podpisania umowy 2026-09

Informacje o zamawiającym

Organizator:
EFT GROUP SP. Z O.O.
NIP:
6981841072
Województwo:
wielkopolskie
Powiat:
Kościan
Miejscowość:
WIDZISZEWO
Adres:
64-000 WIDZISZEWO, CERAMICZNA 4

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy
Branża:
Usługi reklamowe
Podbranża:
akcje promocyjne
Branża:
Wyposażenie wnętrz
Podbranża:
meble i akcesoria
Tryb przetargu:
zapytanie ofertowe
Województwo realizacji:
wielkopolskie
Rodzaj postępowania:
BIZ
zapytanie ofertowe
Źródło:
BIZ
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się