[Przetarg Poznań] 25_2026 Dostawa aparatury medycznej i sprzętu

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-09-02
Termin składania dokumentów:
2026-10-02 calendar Dodaj do kalendarza 25_2026 Dostawa aparatury medycznej i sprzętu 25_2026 Dostawa aparatury medycznej i sprzętu 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa aparatury medycznej i sprzętu, zgodnie z formularzem asortymentowo-cenowym oraz z wymaganymi minimalnymi parametrami techniczno-użytkowymi, zawartymi w Opisie przedmiotu... 2026-10-02 00:00 2026-10-02 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/25_2026-dostawa-aparatury-medycznej-i-sprzetu--12729796
(pozostało 27 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Okres obowiązywania: 1.3 Miesiące

Informacje o zamawiającym

Organizator:
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI W POZNANIU IM. PROF. LUDWIKA BIERKOWSKIEGO
NIP:
7811617330
Województwo:
wielkopolskie
Powiat:
Poznań
Miejscowość:
POZNAŃ
Adres:
60-631 POZNAŃ, DOJAZD 34

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy
Branża:
Medyczna
Podbranża:
sprzęt medyczny
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Województwo realizacji:
wielkopolskie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się